• Новак
Картер е Бебе Девојки Вест Поставува

Картер е Бебе Девојки Вест Поставува

Оценка на стоката:
DEN 336.72

Достапност
Производот е достапен

Microfleece,Полиестер,Памук,Руно.Машина За Миење. 3-Парче Мечка Малку Вест Сет.Долг Ракав Bodysuit со Пријатна Руно Вест и Панталони.Вест : 100% полиестер microfleece; Bodysuit и панталони : 100% памук ребро.Машина за миење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста