• Новак
ZLYPSW Windproof Вратата Вшмукување Невидливи Вратата Затка Анти Судир Бафер Вратата Стоп Молчи Вратата Судир (Боја : Жолта Бронза)

ZLYPSW Windproof Вратата Вшмукување Невидливи Вратата Затка Анти Судир Бафер Вратата Стоп Молчи Вратата Судир (Боја : Жолта

Оценка на стоката:
DEN 3554.40

Достапност
Производот е достапен

Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Боја : Жолта бронза/Црна/Црна челик цртање/Злато.Карактеристики : Анти-корозија,анти-нула,анти- ' рѓа позлата слој.Применливи вратата јазот висина : растојанието помеѓу земјата и дното од вратата 10мм-20mm.Прилагодување на должината на телескопски стап,вметнете хексагонална клуч во слива цвет дупка на врвот за да ја дотерате вертикалната род телескопски на вратата тока,која е погодна за јазот на 10~20mmi вратата.Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Боја : Жолта бронза/Црна/Црна челик/Злато.Карактеристики : Анти-корозија,анти-нула,анти- ' рѓа позлата слој.Применливи вратата јазот висина : растојанието помеѓу земјата и дното од вратата 10мм-20mm.Прилагодување на должината на телескопски стап,вметнете хексагонална клуч во слива цвет дупка на врвот за да ја дотерате вертикалната род телескопски на вратата тока,која е погодна за јазот на 10~20mmi вратата.Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.2.Поради разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува(без мало пакет) : 1 x Doorstop.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста