• Новак
MyVolts 24V Адаптер за Напојување Замена за Rollo 4x6 Печатач Етикета Печатач - НИ Plug - Премија

MyVolts 24V Адаптер за Напојување Замена за Rollo 4x6 Печатач Етикета Печатач - НИ Plug - Премија

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Оваа 24 V високо-квалитетни адаптер е компатибилен со Rollo 4x6 Печатач Етикета печатач.Приклучокот одговара НИ 2-pin ѕид моќ штекер.Оваа власт адаптерот е дизајниран да ги задоволи моќ спецификација на Rollo 4x6 Печатач Етикета печатач - тоа е точно напон, amperage и совет големина.Тоа ги задоволува и надминува сите НАС безбедност стандард, карактеристики overvoltage, прекуструјна и краток спој заштита, да го заштитите вашиот уред, и е енергетски ефикасен.Треба да власт вашиот Rollo Етикета печатач 4x6 Печатач?Оваа 24 V високо-квалитетни адаптер е компатибилен со Rollo 4x6 Печатач Етикета печатач.Приклучокот одговара НИ 2-pin ѕид моќ штекер.Оваа власт адаптерот е дизајниран да ги задоволи моќ спецификација на Rollo 4x6 Печатач Етикета печатач - точен напон, amperage и совет големина.Тоа ги задоволува и надминува сите НАС безбедност стандард, карактеристики overvoltage, прекуструјна и краток спој заштита, да го заштитите вашиот уред, и е енергетски ефикасен.Исто така, се вклучени во Премиум опција е корисна во линија за вклучување / исклучување на уредот, И 3 метри (10 стапки) продолжување на кабел.Кабелот за напојување на изгубени или скршени, а вие не сте сигурни што ви треба?Стапат во контакт со my Volts преку , и ние ќе помош - ние сме 15 години во игра за власт, ги знаете сите уреди, и сакаме да им помогне на нашите клиенти се токму објектот што треба да се реши нивната моќ проблем.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста