• Новак
OtterBox симетрич-ност СЕРИЈА Случај за Apple iPhone 12 Мини - Stardust Сјај

OtterBox симетрич-ност СЕРИЈА Случај за Apple iPhone 12 Мини - Stardust Сјај

Оценка на стоката:
DEN 359.76

Достапност
Производот е достапен

Компатибилен со i Phone 12 МИНИ (НЕ се Компатибилни со 12 / 12 Pro / 12 Про Max модели).Тенок, елегантен, стилски, џеб-friendly дизајн, со wraparound бои и графика додадете лесна стил.Трајни производи за заштита на штитови против капки, испакнатини и fumbles и воскресна, beveled работ им помага на заштита на екран осетлив на допир.Едно парче дизајн се појавува и надвор во флеш.Вклучува Otter Box ограничен доживотна гаранција (види веб-сајт за детали) 100% Автентични.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста