• Новак
HUOFU Пластични Прилагодливи Складирање Divider Кутија Сад, Мрежа за Складирање Организатор Случај за Накит Занает, Шиење Складирање Сад Риболов Складирање Кутија(6 Реб?

HUOFU Пластични Прилагодливи Складирање Divider Кутија Сад, Мрежа за Складирање Организатор Случај за Накит Занает, Шиење

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Високо квалитетен материјал : Направен од премиум пластика, лесни и издржливи.Функција : Лесен и компактен, практичен и удобен за носење.Тежина : околу 67g/100g, 5 Мрежи Големина : 143*98*35mm, 6 Мрежи Големина : 195*110*35mm.Погоден за обетки, ѓердани, лежиште, прст прстен или други мали накит, ноктите уметност, шминка, шрафовите итн.Пакет содржи : 1 x Складирање Кутија.Пакет содржи : 1 x Складирање box5 Мрежи Големина : 143*98*35mm Product Име : Пластични складирање box Material : Plastic Weight : за 67g/100g6 Мрежи Големина : 195*110*35mm Lightweight и компактен, практичен и удобен за носење.Едноставен, но елегантен дизајн, сигурно ќе ви се допадне.Забелешка : ве Молиме овозможи 1-2cm грешки поради прирачник measurement Item боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста