• Новак
L-SHISM Вентил core Отстранување Алатка Универзална 134 Компјутери Protable Core за R134A Климатизација Асортиман Комплет со Смена Вентил Јадрото на Смена Гуми Поправка Алатка

L-SHISM Вентил core Отстранување Алатка Универзална 134 Компјутери Protable Core за R134A Климатизација Асортиман Комплет

Оценка на стоката:
DEN 1538.40

Достапност
Производот е достапен

Материјал е направен од добар квалитет месинг и пластика, конец, отпорност на корозија, не е лесно да се оштети;.Со гумени прстен запечатување; Трајни, долг работен век; важат за речиси сите компресор, електрични воздушна пумпа и рака пумпа.Лесна инсталација, погодно алатка дизајн, отстрани и instalthe вентил јадро.Добар квалитет : вентил core производство на целосно автоматски, сите Schrader вентил јадро, истекување на тест од 100% .Нашите целосно автоматизирана производство ние обезбеди нулта дефект производи.Применливи опсег : применливи за сите стандардни вентил јадро, автомобили, камиони, мотоцикли, велосипеди, електрични автомобили и климатизација опрема, итн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста