• Новак
Отпорност на Технологии 22103 Рѓа Смена 16 оз. шише

Отпорност на Технологии 22103 Рѓа Смена 16 оз. шише

Оценка на стоката:
DEN 570.96

Достапност
Производот е достапен

Одлична за отстранување на рѓа од автомобили, камиони, бродови, RVs, мотоцикли и atv настана.Висока потентност формула, може да се користи во затворени простории.Ги отстранува рѓа без чад или гасови.Се подготвува метал површината за бои и се зголемува животниот век на paint job.Компатибилен со повеќето возило бои, decals, жици и црева.Отпорност на Технологии Рѓа Смена е чекор напред во отстранување на несаканите ' рѓа.'Рѓа Смена елиминира рѓа од железо и челик без штетни гасови.Не за употреба на nonferrous метали.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста