• Новак
1/2X8 Хексадецимален Заостануваат Завртка Цинк Gimlet Точка (Пакет Количина 50) П.Н.Е.-50128L од Korpek

1/2X8 Хексадецимален Заостануваат Завртка Цинк Gimlet Точка (Пакет Количина 50) П.Н.Е.-50128L од Korpek

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Челик, Електро оближена со Цинк : За употреба во дрво, во не-корозивни средини.Челик, Топло-Натопи Поцинкуван : За употреба во корозивни средини.Нерѓосувачки : Има супериорен отпорност на корозија за поцинкуван челик завртки.Челик : AISI 1006 - 1022 или еквивалент челик.Нерѓосувачки : 18-8 нерѓосувачки.СЛИКИТЕ СЕ НА ПРЕТСТАВНИК НА ОБЈЕКТОТ, НО НЕ НА ВИСТИНСКИОТ ОБЈЕКТ.Производ димензии, заврши, раководител ознаки, нишка должина, печат форма или фалсификување форма, итн., може да се разликуваат од тие на сликата.Производите се гарантира да се исполнат спецификациите на кои тие се произведени.Спецификации овозможи tolerances во димензии и форма, која може да варира од многу многу.Челик, Електро оближена со Цинк : За употреба во дрво, во не-корозивни средини.Челик, Топло-Натопи Поцинкуван : За употреба во корозивни средини.Нерѓосувачки : Има супериорен отпорност на корозија за поцинкуван челик завртки.Челик : AISI 1006 - 1022 или еквивалент челик.Нерѓосувачки : 18-8 нерѓосувачки.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста