• Новак
Muuyi Туш Завеса - Зелена Туш Завеса,Тропски Оркестарот за Бања, Ткаенина Ткаенина Бања Оркестарот Сет со 12 Куки 72 x 72 Инчи (Зелен)

Muuyi Туш Завеса - Зелена Туш Завеса,Тропски Оркестарот за Бања, Ткаенина Ткаенина Бања Оркестарот Сет со 12 Куки 72 x

Оценка на стоката:
DEN 431.76

Достапност
Производот е достапен

【Тропски Туш Завеса Големина】72"(W) x 72"(H)/ 180cm x 180cm.(Ве молиме овозможи 1cm грешка).Стандардната големина одговара на amolst сите кади и туш партер. 【Материјал】Направен од тешки тежина премиум полиестер ткаенини,Не PVC,Не винил, Не PEVA,Еколошки. 【Машина Перат】Машина перат ладно или може да се чистат со брз исплакнете или ја избришат по туш , нежно и одделно.Собори сува ниска. 【Пакет се Вклучени】1 поголеми туш завеса Што направи со висок квалитет ткаенина туш завеси со убави слики : видови на животни, цвеќе, Морски организми, и едноставни модели, и повеќе..Навистина додадете богатството на вашата бања, Овој туш завеса прави соба во вашата бања, се создаде тајна соба за вашиот капење!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста