• Новак
ooooops iPhone XR Случај, Црвено & Зелена Ананас Шема Дизајн, Тенок Одговара Јасно Браник Мека TPU Полно работно Тело Заштитна Маска Случај за iPhone XR 6.1 (Илузија Ананас)

ooooops iPhone XR Случај, Црвено & Зелена Ананас Шема Дизајн, Тенок Одговара Јасно Браник Мека TPU Полно работно Тело Заштитна

Оценка на стоката:
DEN 191.76

Достапност
Производот е достапен

[ Уникатен Дизајн ] - Специјални шарени илузија дизајн, класичен ананас шема, матирано допир чувство, отпечатоци доказ. [ Полно работно тело за Заштита на ] - Покривање на 4 страни, дури и на копчиња; Браник ширум 4 агли; Покренати усни нудат додадена заштита за камерата & екран. [ Прецизни Намали ] - Прецизни cutouts за брз пристап, совршено се вклопи во вашиот мобилен телефон. [ Лесна Употреба ] - Флексибилни мек материјал, тенок-fit, лесни & издржлив, лесен за инсталација и полетување. [ Компатибилни Модели ] - Компатибилен со i Phone XR (2018).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста