• Новак
Л. Ериксон Тесен Земи & Go Пони Топка - Мајмун Бизнис

Л. Ериксон Тесен Земи & Go Пони Топка - Мајмун Бизнис

Оценка на стоката:
DEN 576.00

Достапност
Производот е достапен

Стил : Коса Вратоврска, Пони Носителот, Нараквица.Бои : Мешавина на Цврст и Шарени.Во Шарени нијанси на Црвена/Розова/Портокал/Неонски Жолта, Цврсти Портокал, Шарени, Неонски Жолта/Метален Тен, Цврсти Теал, Шарени Магента/Виолетова/Жолта/Теал.Мерења : Прибл. 2 инчи во дијаметар без да се водат и .30 инч во дебелина.Доаѓа во Франција Luxe/Л. Ериксон запленети pouchers.L.Ериксон Тесен Земи & Go конска опашка Носителите мора да се имаат основни додаток.Изградена на здрав еластична акцентирани со украсно овална лежиште, на конска опашка носители се нежни и не-оштетување.Овие коса врски се совршени за едноставна конска опашка и понуди исклучителни задржете.Чувајте неколку во вашата чанта, маса, и автомобил за брзо и удобно on-the-go стил решение.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста