• Новак
2 парчиња Мини Четка за заби Носителот Стојат, Забава Цртан филм Животинско Држач, Четка за заби, Еден за да го Заклучите Држачот за Маса Уникатен, Симпатична Заб Чет

2 парчиња Мини Четка за заби Носителот Стојат, Забава Цртан филм Животинско Држач, Четка за заби, Еден за да го Заклучите

Оценка на стоката:
DEN 359.76

Достапност
Производот е достапен

【Смешно Дизајн】Мал во големина, секој симпатична животно четка за заби носител е во голема мера близок со својата динамична отвори-уста движење и цртан филм сликата, од страна на децата, возрасните, жените и мажите. 【Мултифункционален】четка за Заби носителот може да се користи како toothpick памук брис носителот, жилет стојат, молив првенство, tealight носителот, декорација во спалната соба, канцеларија.Простор за заштеда на големина одговара на суета countertop. 【Не-кршливи】Одбраната на високо квалитетни и издржливи смола, креативни бања складирање организаторот не може да биде скршен лесно како керамика држач, четка за заби. 【Лесно да се Чисти】Смола цртан филм заб четкање носител е водоотпорен и перат.Тоа може да биде исчистена, без многу напори. 【Пакет & Големина】1 Сет содржи 2 животни : куче & ајкула, целата големина е 2 x 2 x 1.8" (5 х 5 х 4.5 cm), отворање на устата е Д 0.6 x H 1.2" (1.4 x 3cm) за големината на индекс прст.Добар Малку Помошник сакате да имате убаво емоции прв пат во утринските часови?Оваа мала човек може да ве изненади.Увид на смешни gadget, може да заличи себе во повеќе наврати, како четкање на забите во бања суета countertop, сообраќајниот метеж на патот, се борат за да се заврши задачата во вашата канцеларија, итн.Карактеристики - Креативен изглед интереси на вашите семејства, да ги вози за да се четка забите и да ја задржите санитарни. - Голема вредност за вашиот секојдневен живот, живописни симпатична животно gadget, може да се стави каде што сакате да ги красат. - Корисен простор за заштеда на додатокот со совршен мини големина, една страна може да го одржи. - Мулти-функционални заби носителот со карикатура дизајн, е еден од фантастични подароци за вашите добри пријатели.Пакетот Вклучува 1 x Жолтеникаво-Бела Куче Четка за заби Носителот 1 x Светло Сина Ајкула Заби Носителот Материјал : Селективен Смола Големина : 2 x 2 x 1.8" (5 х 5 х 4.5 cm) Отворање на Устата : D : D 0.6 x H 1.2 " (1.4 x 3cm) Топло Потсетник Тоа не може да се одржи електрична четка за заби.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста