• Новак
Hwnovdy Лесна Тренингот Комплети за Жени Ребрести Спортски Градник Висока Половината Работи Шорцеви Салата 2 Парче Јога Групи

Hwnovdy Лесна Тренингот Комплети за Жени Ребрести Спортски Градник Висока Половината Работи Шорцеви Салата 2 Парче Јога

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

- Секси рецка деколте блузи со кратки панталони ќе се задржи кул на топли денови.ПРИЛИКИ : Ова жени е 2 парчиња тренингот тимови одлично за секојдневен, јога, трчање, фитнес, јога, вежби, фитнес, тренингот, секојдневен, качување, бокс, спорт, џогирање, исто така, е во негова моќ за дома салон.Ултра широк. - Не поместена заврши со drawstring се врзуваат за спортски. - Со биста-ласкави рецка деколте и отстранлив поместена чаши, ребрести underband обезбедува престој-стави одговара.- Висока waisted biker шорцеви со двојно наредени корселе.На тренингот го поставите шорцеви имаат пот апсорпција и влага wicking способности, е добро за јога, вежби, фитнес, трчање, тренингот, салон/home носат, shapewear. - Портокалова јога панталони сет за жените.пот доказ. - Широк двојно обложени половината за голем стомак контрола, давање удобно се водат и слобода на движење.СЕЧЕЊЕ на ВРВОТ : Тренингот комплети за жени со сечење на врвот и ласкави рецка деколте, за да го прикажете вашиот стомак мускулите, ребрести обезбедува престој-стави одговара, ви даваат доверба и подршка за било каков тренинг, долг ракав врвот со палецот дупки крајот од ракав за двете функција и модата. - Ruched назад со подигање на задник, нека вашиот задник да изгледа како сочни праски.МАТЕРИЈАЛ : Направен со 90% најлон +10% spandex, поврзана ребрести материјал има силна пот апсорпционен капацитет, нека вашата кожа ќе се ослободи од stickiness. - Со биста-ласкави рецка деколте и отстранлив поместена чаши, ребрести underband обезбедува престој-стави одговара. - Лесна ребрести ткаенина, ова јога панталони сет за жени ќе имате секогаш на-тренд, во салата или во дом, никогаш не се грижите за транспарентно. - Тренингот комплети за жени со сечење на врвот и ласкави срце облик деколте, за да го прикажете вашиот секси крива.ребрести поврзана ткаенина. - Ова не е само јога тимови во собата, но, исто така, мода jogger сет, дневна носат.промена од обичните да dressy според вашето барање, може да се користи во текот на целата година. - Сина вежба облека за жени 2 парче сет.Сечење на врвот стил.100% Најлон. - Подигање на задник legging имаат лажни string на предната страна, можете да се врзуваат шамија лак јазол, донесе овој сет слатка кул стил.Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : На тренингот го поставите не се целосно клеча доказ поради плетени ребрести материјал, ние ви препорачуваме да се носат на појавување на боја на долна облека. - Секси рецка деколте блузи со кратки панталони ќе се задржи кул на топли денови.Тренингот во собата за жените функција со неколку убави бои за да одговара на вашиот плакар за модерен изглед.Уникатен дизајн нека овој тренингот тимови секогаш ќе on-тренд.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста