• Новак
ROSDINA Пред-Протегала Плетење на Косата - 30 Инчен Природна Коса Екстензија Плетење на Косата Пред-Протегала Професионални Синтетички Влакна Капчиња Косата со Топла В

ROSDINA Пред-Протегала Плетење на Косата - 30 Инчен Природна Коса Екстензија Плетење на Косата Пред-Протегала Професионални

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

МАТЕРИЈАЛ : Пред Протегала Плетење на Косата е направен од високо-квалитет, ниска температура, пламен-retardant синтетички влакна.На Yaki текстура е многу мек и природен изглед, кој е совршен за пресврти, плетенки, и locs.ФУНКЦИЈА : Пред Протегала Плетење на Косата е супер меки и кожа-пријателски, нема мирис; лесни; природни метежот-бесплатно; чеша-бесплатно; пролевање-бесплатно; долготраен; не е лесно да се подели совршен за вашата заштитна фризура.ВИСОК КВАЛИТЕТ : Пред Протегала Плетење на Косата е пот Отпорни Влакна-Свежо; Перат и Еднократно; Топла вода поставување, само да се натопи завршува во врела вода и да го промените фризура лесно.ЛЕСЕН За ИНСТАЛАЦИЈА : Пред Протегала Плетење на Косата е мека и природни, како човечка коса, можете да уживате во пресврти, плетенки, и locs со нашата Pre-Протегала Плетење на Косата.ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ : 8 пакети Пред-Протегала Плетење на Косата( Обично 5-8 пакети може да се направи целосна главата) и 10 шарени зрнца за вашиот стилски фризура декорација.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста