• Новак
ЕВС Спортски Унисекс Опција Коленото Подлога - Пар (Црна)

ЕВС Спортски Унисекс Опција Коленото Подлога - Пар (Црна)

Оценка на стоката:
DEN 498.96

Достапност
Производот е достапен

CE и EN 14021 Уверение.Тешко моделирани полипропилен школка.Перфорирани био-пена лагер за зголемување на breathability.Целосна колено да шин покриеност.Армирано-TPR зглоб систем.Асиметричен дизајн обезбедува анатомски погодни за лева и десна нога.Се продаваат во парови.Подобрена Опција коленото подлога е потполно редизајниран.Тоа карактеристики тешко моделирани полипропилен школка со перфорирани био-пена лагер за зголемување на breathability и супериорен во однос на влијанието на заштита.На армирано-TPR (Термопластични Гума) зглоб систем обезбедува целосна покриеност и удобно коленото движење.Изградени со тврд моделирани polyproylene shell Perforated био-пена лагер за зголемување на breathability Full колено да шин coverage Reinforced TPR зглоб system Asymmetric дизајн за лево и десно legs Sold како pair One големина одговара на повеќето над 60" и 115 кг.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста