• Новак
SAFEVANT Безжична Автоматско Smart Милениче Фидер со HD WiFi Камера со двонасочна Аудио и Видео Снимање

SAFEVANT Безжична Автоматско Smart Милениче Фидер со HD WiFi Камера со двонасочна Аудио и Видео Снимање

Оценка на стоката:
DEN 3839.52

Достапност
Производот е достапен

МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛНИ SMART МИЛЕНИЧЕ ФИДЕР : Бесплатен стан за Андроид и i OS, уредот корисник управува со примена на храна за домашни миленичиња автоматски или рачно, се грижи за вашето домашно милениче во секое време и Anyplace.Покрај тоа, таа исто така работи како паметен милениче камера со поврзани стан кој ви овозможува да видите, зборува, да се играте со вашето милениче.Да се внимава НА ВАШЕТО домашно МИЛЕНИЧЕ : Поврзете со вашето домашно милениче додека сте далеку со поддржани dual-начин аудио разговор/снимање или со вклучени HD камера.Правење фотографии и видеа на нив со само едно притиснување на копче.Споделување вашите омилени моментот на социјалните медиуми директно.КОРИСНИКОТ ПРИЈАТЕЛСКИ СТАН И ЛЕСНО ПОДЕСУВАЊЕ : Едноставен за програмата на хранење распоред за вашето домашно милениче.За да го поставите хранење интервали и контрола дел на секој оброк.Монтажни хранење послужавник за лесно чистење и направена со соодветна големина за да се спречи хаос.Совршен за сопственик кој е на одмор или тешко да се одржуваат редовно хранење распоред.АВТОМАТСКО И РАЧНО ВОВЛЕКУВАЊЕ : Погоден за само сува храна и храна големина треба да биде од 0.2-0.59 инч.До 4 оброци и една оброци до 10 делови за автоматско хранење.До 10 делови секој оброк за Прирачник за хранење преку стан.Offline Хранење Модел ќе споделување на храна врз основа на вашата поставка кога Фидер не е поврзан со Wifi.Рекорд и зачувување на гласот за повикување на неа/ него во текот на оброкот, а потоа ќе авто-игра на време.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста