• Новак
Премиум Cedarwood Етерично Масло од Кејт Блан Козметика. Чиста И Природни. Терапевтски-Одделение Етерично Масло Извори од Cedarwood за Ароматерапијата & Дома Мирис. 4 мл.

Премиум Cedarwood Етерично Масло од Кејт Блан Козметика. Чиста И Природни. Терапевтски-Одделение Етерично Масло Извори

Оценка на стоката:
DEN 358.56

Достапност
Производот е достапен

НАВИСТИНА тоа за "СУШТИНСКО" ДОМА МИРИС : Нашата премиум Cedarwood Етерично Масло е извори од листовите, кората & игли на природно-одгледува cedar дрвја.Оваа борови-миризливи масла е внимателно да се извлекуваат & совршено спакуван да се користи во текот на целиот дом.НИЕ 'ДРВО' ЉУБОВ АКО ТИ го ДАДЕ ОВА МАСЛО за да се ОБИДЕТЕ : совршен дом мирис суштински, нашата премиум Cedarwood Етерично Масло нуди благотворно & uplifting својства кои двете поддршка подобри нивото на стрес & исто така помагаат да ви постави за подобра ноќ на сон.СОВРШЕНО СПАКУВАН : Нашата премиум Cedarwood Етерично Масло е внимателно спакуван и спремен да уживаат во удобен resealable сад.Едноставно лизга отвори на врвот на садот, отстранете совршен износ на мирис & reseal да се задржи на својата најсвеж.DELICIOUSLY МИРИСНА & ТЕРАПЕВТСКИ-ОДДЕЛЕНИЕ : Оваа мирисна борови-миризливи етерично масло е подготвен за употреба во удобен resealable dropper шише.Обидете се со додавање на неколку капки на вашата домашна diffuser или се вклопуваат во вашата рака лосиони за вкусна & терапевтски арома.САКАМ ГАРАНЦИЈА : Ние разбираме дека ќе го стави на вашата доверба во нас за да ви овозможи со најдобар квалитет и повеќето мирисна cedarwood етерично масло.Поради ова, ние нудиме 100% гаранција на вашето уживање на оваа тераписка ароматерапијата се од суштинско значење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста