• Новак
Hepix Флорални Случај Компатибилен со iPhone 12/12 Про 6.1 инчи 2020, Розова Боја на Цреша Дизајн Случај за Жените, Мека TPU Стилски Тенок Тенка Симпатична Покрена Усни Анти-Нула

Hepix Флорални Случај Компатибилен со iPhone 12/12 Про 6.1 инчи 2020, Розова Боја на Цреша Дизајн Случај за Жените, Мека

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

[БАРААТ ДИЗАЈН]-i Phone 12 случај со розова боја на цреша цвет моделот ќе одговараат на секој мода напред потрошувачот вкус.Иновативни TPU материјал обезбедува живописни моделот да биде долготрајна и отпорно на гребење.Тоа може да се направи текстура на дизајнот повеќе издржливи. [СОВРШЕН, УЛТРА-ТЕНОК ОДГОВАРА]-Оваа симпатична флорални i Phone 12 про случај совршено се вклопува со порт за полнење и сите копчиња, како и.На тенок дизајн ви овозможува да се стави тоа лесно се во вашиот џеб без гломазна случај добива во начин. [ПРИМЕНЛИВИ МОДЕЛИ]-Специјално дизајниран за i Phone 12 и i Phone 12 про 6.1 Инчи.Тоа исто така ви овозможува да ја полните користење на безжичен полнач без полагање на случај себе off. [FULL-EDGE ЗАШТИТА]-Мек, флексибилен TPU рамка со 4 засилен аглите обезбеди капка апсорпција да се заштити вашиот i Phone.Воскресна усна го штити екранот и камерата за да се избегне гребење ако поставени на нерамни површини. [Дупка со ДОКАЗ]-Тоа е убава текстура и е ниту лизгава ниту лепливи раце.Тоа може да се одвратат масло од вашите раце и да се спречи отпечатоци од прсти.Воена Степен на Заштита со 4 шок-доказ агли.Воскресна рабовите за да се задржи на телефонот повлечена од рамни површини.Крена рабови се спречи површината на гребнатини.Каде што ви треба најмногу.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста