• Новак
Seagate ST31000340NS

Seagate ST31000340NS

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

На Seagate Barracuda ES претпријатие хард диск е индустријата е најсигурен, највисок капацитет 7200-ВРТЕЖИ во минута хард диск за бизнис-критични апликации.На Barracuda ES хард диск е изграден со јп.На Seagate Barracuda ES претпријатие хард диск е индустријата е најсигурен, највисок капацитет 7200-ВРТЕЖИ во минута хард диск за бизнис-критични апликации.На Barracuda ES хард диск е изграден со нормално снимање технологија за максимален капацитет, сигурноста и економичноста.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста