• Новак
Wesco Pushboy - германски Направи - Притисни Вратата корпата за Ѓубре, Прав Обложен Челик, 13.2 Литри / 50L , Црна

Wesco Pushboy - германски Направи - Притисни Вратата корпата за Ѓубре, Прав Обложен Челик, 13.2 Литри / 50L , Црна

Оценка на стоката:
DEN 5711.76

Достапност
Производот е достапен

Додадете малку ретро, гроздобер стил во вашиот дом.Големи не ' рѓосувачки челик размавта обезбедува мирис е запечатена.Направен од висок квалитет на powdercoated sheetsteel со нерѓосувачки челик размавта.Пластична база прстен и метал лагер.Мерки 15.74 инчен должина, 15.74 инчен ширина, 29.72 инчен висина. 5 Годишна Гаранција.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста