• Новак
BriaUSA Сомот Одговараат на Облека Закачалки Повеќенаменски Тенок со Notched Рамената & Вртливата Хром Куки – Црна Кутија на 20

BriaUSA Сомот Одговараат на Облека Закачалки Повеќенаменски Тенок со Notched Рамената & Вртливата Хром Куки – Црна Кутија

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

КУТИЈА ОД 20 ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ Изградена Минатата; тенок изградба заштедува простор; вашиот плакар accommodates повеќе облека.Не-боење црн финиш.NOTCHED РАМЕНАТА; го спречува облека од на лизгање, да обезбеди дополнителна поддршка за облека.СИЛНА ХРОМ КУКИ; здрав хром кука не се скрши или да се одвои од закачалката пресврт да вртливата дизајн.ЦВРСТАТА КОНСТРУКЦИЈА; може да се одржи и поддршка најмногу им Одговара, Јакни, кошули, Панталони, Блузи, Фустани се одлични за бесење Костуми, Јакни, Кошули, Панталони, Блузи 20 КОМПЈУТЕРИ ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ; тенок изградба заштедува простор; вашиот плакар accommodates повеќе облека.Не-боење црна заврши; безбедно за белците и светлина бои.NOTCHED РАМЕНАТА; го спречува облека од на лизгање, да обезбеди дополнителна поддршка за облека.ВРТЛИВАТА КУКИ; здрав челик swiveling дизајн придава на рамениците за лесно маневрирање.ЦВРСТАТА КОНСТРУКЦИЈА; може да се одржи и поддршка повеќето облека.МУЛТИ-ЦЕЛ; одлични за Костуми, Јакни, Кошули, Панталони, Блузи, Фустани и повеќе.Поддржани од страна на полн со пари гаранција за враќање На Тенок и Здрав Црн Повеќенаменски Сомот Ги Поставите секако удари, хаос надвор од вашиот плакар и ја надополнува нови уреден изглед со тоа е елегантен модерен дизајн.Кликнете на "ДОДАДИ во КОШНИЧКА" Сега!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

СР Безжична Тастатура Глувчето Комбо,Тенка Тастатура,Дебели Глувчето,2.4 G,USB,Целосна Големина на Компјутер,Компјутер,Лаптоп,ТЕЛЕВИЗОР,Mac

DEN 623.76

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Веста