• Новак
kwmobile TPU Силикони Случај Компатибилен со Apple iPhone 11 - Случај Тенок Телефон Покријте ја со Мека Заврши - Buttercream

kwmobile TPU Силикони Случај Компатибилен со Apple iPhone 11 - Случај Тенок Телефон Покријте ја со Мека Заврши - Buttercream

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

КОМПАТИБИЛНОСТ : Компатибилен со Apple i Phone 11. НЕ се ЛИЗГА : Обложени TPU силикони заврши обезбедува мека, удобен зафат и отпечатоци лесно се избриша далеку.ИЗДРЖЛИВИ : Силиконска гума слој перници и ги заштитува против шокови, паѓа, паѓа, гребење и удари.ЛЕСЕН ПРИСТАП : Прецизни cutouts за телефонот покрие овозможи лесен пристап до сите копчиња, пристаништа и на камерата.ГОЛЕМА БОЈА : Изразат себе си и да го персонализирате изгледот на вашиот телефон со случај во Buttercream.kwmobile се залага за современ, практични и прифатливи gadgets, за паметни телефони, таблети и други електронски уреди.Ние ви нудиме совршен прибор за различни производители' брендови и моделите.Details COMPATIBILITY : Компатибилен со Apple i Phone 11 NON се ЛИЗГА : Обложени TPU силикони заврши обезбедува мека, удобен зафат и отпечатоци лесно се избриша away DURABLE : Силиконска гума слој перници и ги заштитува против шокови, паѓа, паѓа, гребнатини и bumps EASY ПРИСТАП : Прецизни cutouts за телефонот покрие овозможи лесен пристап до сите копчиња, пристаништа и camera GREAT БОЈА : Изразат себе си и да го персонализирате изгледот на вашиот телефон со случај во Buttercream Scope на Delivery1x Случај Компатибилен со Apple i Phone 11.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста