• Новак
Zhuton 3pcs 12mm 12.7 мм месо тело Влез Внатрешни работи Tenon Вратата Рутер Малку Сет Ogee Исти R&S Рутер Битови Резба Компатибилен со Дрва (Сечење на Работ Должина : 12.7 мм месо тел

Zhuton 3pcs 12mm 12.7 мм месо тело Влез Внатрешни работи Tenon Вратата Рутер Малку Сет Ogee Исти R&S Рутер Битови Резба

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Предмет : 12 mm или 1/2 инч се справи со рутер малку.Материјал : 45#челик.Карбид совет : YG6 X.Месо тело со дијаметар : 12mm или 12.7 ММ. Биланс : +/- .003" толеранција.Предмет : 12 mm или 1/2 инч се справи со рутер bit Material : 45#steel Carbide совет : YG6 XShank дијаметар : 12mm или 12.7 MMBalance : +/- .003" tolerance Package вклучува : 3pcs x рутер битови.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста