• Новак
Бебе Момчиња јас Ќе одам да Биде Големиот Брат Маичка на Кратки Ракави Брат Кошула

Бебе Момчиња јас Ќе одам да Биде Големиот Брат Маичка на Кратки Ракави Брат Кошула

Оценка на стоката:
DEN 383.76

Достапност
Производот е достапен

Машина За Миење.Памук, Лесни, Класичен одговара, Двојно-игла ракави и на дното полите.Смешни Големиот Брат Кошула, Симпатична Брат Т риза За Браќа, Брат Tee Кошула за Синови, Кул Семејство Кошули за Родова Открива.Одлично за момчињата кои се случува да биде голем брат.Бременоста соопштение tee.Го прави одличен подарок.Вашиот малку ќе изгледа толку слатко во ова.Прави големи подароци за синови на настани како родендени, Божиќ, Hanukkah или било сезона.Машина за миење со ладна како бои, сува ниска топлина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста