• Новак
FUTURECASE Аниме Едно Парче Luffy Zoro Сламена Шапка Сјајни Мека Случај за iPhone 11 Про Max 12 Max Pro Мини Манга Цртан филм Опфаќа (4, iPhone 12)

FUTURECASE Аниме Едно Парче Luffy Zoro Сламена Шапка Сјајни Мека Случај за iPhone 11 Про Max 12 Max Pro Мини Манга Цртан

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

КОМПАТИБИЛЕН : Дизајн за i Phone i Phone 11 11 Про 11 Про Max 12 Max Pro Мини.Специјален дизајн на печатење на случајот, го прави вашиот телефон стилски домот и очите-фаќање.Confortable површината додава луксуз и модерниот вкус на вашиот i Phone.МАТЕРИЈАЛ : Изработени од Мек TPU Силикони.Лесен за употреба и инсталација, без алатки потребни.Точни дизајн, лесен пристап до сите контроли и карактеристики.ЗАШТИТА на ВАШИОТ ТЕЛЕФОН : Ова мека случај, ќе се заштити вашиот мобилен телефон од гребење, дисколорација и деформација.Тоа е лесно да се одржи, анти-лизга својства обезбедуваат одлични зафат.КЛИЕНТИТЕ SERVERICE : Ако имате дополнителни прашања не двоумете се да контактирате со нас.Ние ќе го поправи вашиот проблем во рок од 12 часа.ИНФОРМАЦИИ ВЕ МОЛИМЕ : ВЕ МОЛИМЕ ИЗБЕРЕТЕ ГОЛЕМИНА ЗА СЛУЧАЈ ШТО Е КОМПАТИБИЛНА СО ВАШИОТ ТЕЛЕФОН ОД ГОЛЕМИНИ LIST1. Таму може да биде благо боја разликата помеѓу фотографии и вистински предмети поради осветленост и прилагодувања на екранот;.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста