• Новак
Тропско Овошје 3 Дел Кревет Сет Вклучува Прекривки Покрие & Pillowcases, Мека Исчезнат Отпорни Изми Tencel Детска Постелнина 59x79

Тропско Овошје 3 Дел Кревет Сет Вклучува Прекривки Покрие & Pillowcases, Мека Исчезнат Отпорни Изми Tencel Детска Постелнина

Оценка на стоката:
DEN 1415.76

Достапност
Производот е достапен

Материјал : материјал на изми Tencel, користење на топлински пренос на печатење процес, не исчезнува, не pilling, добра пропустливост на воздух.Пакетот вклучува : 3-парче сет со 1 прекривки маска, 2 pillowcases.Дали имате близнаци, кралицата, или цар големина кревет, имаме право постелнина за вас. (Забелешка : Листови и утешителот не се вклучени.).Карактеристики : двојно патент затворање дизајн го прави тоа лесно за вас да се стави на утешителот и го извади.Постојат четири врски во секој агол на маска за да се задржи на утешителот во место.Ви даде комфорно уживање.Лесно се грижи За : прекривки поклопецот е машина перат и нема да се намалат или исчезнат, ве молиме да не кајгана.Издржливи влакна се противи намалување и ја задржува својата форма.Патент на ватенка и да ја претвори внатре кон надвор или користете торба за перење да се заштити со патент пред миењето.Совршен подарок : Ова прекривки покрие поставите не е само погодна за вашата спална соба, гостинската соба, дневна соба, но исто така одличен подарок за момчиња, девојки, жени, мажи, деца, партнери, девојки и други возрасни лица.Направен од висок квалитет на Tencel ткаенина, мека, дише, кожата-пријателски, дамка и брчка отпорни.Со печатење процес на топлина трансфер печатење, уникатен модел и живописни бои ќе не исчезнат.Машина за миење со ладна вода, нежно циклус, собори сува ниска, не кајгана.ГОЛЕМИНА ИНФОРМАЦИИ Близнак Големина : 1 x Прекривки ги Покрие : 59"x79"; 2 x Pillowcases : 19"x29", Екстра Долг Близнак Големина : 1 x Прекривки ги Покрие : 71"x83"; 2 x Pillowcases : 19"x29", Полна Големина : 1 x Прекривки Покрие 79"x91"; 2 x Pillowcases : 19"x29", Кралицата Големина : 1 x Прекривки Покрие 88"x90"; 2 x Pillowcases : 19"x29", Кралот Големина на : 1 x Прекривки Покријат 90"x102"; 2 x Pillowcases : 19"x29", Калифорнија Цар Големина : 1 x Прекривки ги Покрие : 92"x106"; 2 x Pillowcases : 20"x36".ВНИМАНИЕТО Листови и утешителот не се вклучени Вклучуваат 1x прекривки маска + 2 x pillowcases Машина мие со ладна вода Нормален циклус, не се впие и кајгана Пак поклопецот внатре кон надвор и да се затвори пред перење Собори сува на ниско ниво, навремено отпорни на БЕЛЕШКИ : ве Молиме љубезно дозволете 1 - 2 см (0.4" - 0.8") отстапувања поради прирачник за мерење.Поради различни светлина и екранот, боја може малку да се разликуваат од производ.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста