• Новак
5 Парови,Силикони Навлажнувачки Гел Пета Чорапи Разбиена Сува Нога Нега На Кожата Заштитници Болка Пета Подлога Мажи Жени Вметнете Sock Нога Нега

5 Парови,Силикони Навлажнувачки Гел Пета Чорапи Разбиена Сува Нога Нега На Кожата Заштитници Болка Пета Подлога Мажи Жени

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

1.Мека и Дише : Со голема пот апсорпција, се носат со удобност и уверување. 2.Добра Еластичност : го Заштитува вашиот пета додека пешачите, апсорбира шок и намалување на притисокот. 3.Придавам влогови и Имајте Пријатна : ви Помага да придавам влогови на кожата и одржување на пета топло, обезбедување на вашите светла и тендер потпетици. 4.Одлична алатка за поправка на вашиот испукани и суви пета. 5.Висока Техника на Шиење : Силни и издржливи за долго време се користи.Спецификации : Предмет : Силикони Навлажнувачки Гел Пета Чорапи Материјал : Еластична ткаенина Боја : Црна + Црвено Големина : Една големина одговара на повеќето Количина : 1 пар Одржување : Измијте се со нормална температура вода Апликација : Луѓе со испукани и суви нозе.Пакет Содржина : 5 Пар на Пета Чорапи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста