• Новак
Nappy Стилови Плетенки Зајакнување На Раст На Нафта 8 Мл

Nappy Стилови Плетенки Зајакнување На Раст На Нафта 8 Мл

Оценка на стоката:
DEN 415.44

Достапност
Производот е достапен

Nappy Стилови Плетенки Зајакнување на Раст на Нафта е формулиран за да придавам влогови, хидрат и услов за да се направи вашата коса да се управува и да се заштити, а носи плетенки и други заштитни стилови.Нашите Зајакнување на Нафта храни & energizes скалпот, го активира влага протеини за зајакнување на косата и поправки фоликулите на косата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста