• Новак
Tennsco LTHD-4276RH-EBL на Заклучување, Шарки Вратата за Полнење за Една Единица HIPAA Согласност, 42 Ширина, 1-2 Длабочината, 76 Висина, Сина

Tennsco LTHD-4276RH-EBL на Заклучување, Шарки Вратата за Полнење за Една Единица HIPAA Согласност, 42 Ширина, 1-2 Длабочината,

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

За Една Единица HIPAA Согласност.Ширина : 42".Длабочина : 1-2".Висина : 76".Боја : Сина.Овој тип на Производ име е Tennsco на Заклучување, Шарки Вратата за Полнење за Една Единица HIPAA Согласност, 42" Ширина, 1-2" Длабочината, 76" Висина, Сина.Овој производ е произведен од страна на Tennsco Корп Овој Производ е произведен во сад.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста