• Новак
Решение Леќа Почиста Спреј | 8oz Концентрирани (Прави 1 Галон) Алкохол Слободни Eyeglass Леќа Спреј за Чистење на Очила, Леќа, Екрани

Решение Леќа Почиста Спреј | 8oz Концентрирани (Прави 1 Галон) Алкохол Слободни Eyeglass Леќа Спреј за Чистење на Очила,

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Се НАМАЛИ ОТПАДОТ совршен леќа почиста за повеќе површини.Вклучени празни Литри - сад со лесно се прелива spout прави ПРЕНАМЕНАТА очила спреј за чистење шишиња лесно.АМОНИЈАК И АЛКОХОЛ-СЛОБОДЕН леќа почиста спреј за обложена AR (Анти-рефлексија) очила и сите други слој.Eyeglass почиста спреј безбедно ги чува скапи eyewear, i Phone, и i Pad таблет екрани кристално чиста и нула бесплатно.РЕДЕА СЛОБОДНИ ЗАВРШИ.Очила за чистење спреј ги отстранува прашината, нафта и валкано.Објективот почиста користи прочистена реверзна осмоза вода за понатамошно намалување на ленти и дамки левата страна растворени минерали се најде во вода од чешма, оставајќи леќи остатоци и редеа слободни.СИГУРЕН ПРОФЕСИОНАЛНИ ФОРМУЛА.Очила почиста спреј се одвратат прашина, додека анти-редеа формула овозможи лесно чистење.Eyeglass почиста направени со реверзна осмоза вода degreases, чисти и сјае, имајќи леќи почиста подолго. 100% ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ.Eyeglass почиста спреј е Флексибилни Трошење на Сметка (FSA) и Здравствена Заштеда на Сметка (HSA) право.Стави вашите FSA/HSA средства за користење со овој објектив почиста спреј.Решение Леќа Почиста од страна на Рон е Оптички чисти прв пат, БЕЗ smearing или streaking.Формулиран Алкохол Бесплатен и Слободен Амонијак, нашиот објектив почиста е совршен за повеќе од само чистење на очила.Безбедно и ефикасно чистење на сите ваши леќи.Обложени или Не Обложени Леќи, како што се Микроскопа, Двоглед, Телескопи, и на Камерата Леќи.СИТЕ Eyewear, очила, Очила за сонце, Читање и Безбедност Очила.Екран на допир за Електроника, Паметни Телефони, Лаптоп екрани, ТВ-Екрани, па дури и во Автомобил Екраните.Се креирани со Реверзна Осмоза Вода обезбедува чиста анти-редеа заврши.Реверзна Осмоза филтрира штетни хемикалии и загадувачи од вода, оставајќи чисти и чиста.Се користи како краен исплакнете во многу автомобил мие, Реверзна Осмоза ефикасно граници ленти и дамки со отстранување на растворени минералите од водата, што RO вода совршен прилог на секоја леќа почиста спреј.Прифатливи за FSA/HSA надомест ви овозможува да се стави вашите средства да се користи на производот што треба секојдневно.Самоуверено се чисти вашиот скапи eyewear, и дигитални уреди со ова сигурен професионални формула eyeglass почиста.Насоки : 1. Истурете содржината на 8oz шише во празен галон сад. 2.Пополнете галон сад со дестилирана вода да се разредува. 3. Се тресат добро.Подготвени за издавање.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста