• Новак
Xigua Боја Пеперутки Автомобил вода доказ Backseat Организатор со удар подлога, Складирање Џебови Седиште Назад Заштитници Удар Душеци за Деца Години, Патување Додатоци

Xigua Боја Пеперутки Автомобил вода доказ Backseat Организатор со удар подлога, Складирање Џебови Седиште Назад Заштитници

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Осигурете се дека важни нешта се во дофат на вашите деца на сите времиња.На ист начин, тока еластичен врвка за околу долниот дел на вашиот автомобил е седишта.Safe материјал и парична казна hemming дизајн го прават тоа потрајни од редовните душеци.Исто така доаѓа со повеќе џебови,да ви помогне да ги зачувате и организирате вашите работи како играчки, закуски, книги, шишиња со вода, сокови и др.Голема покриеност со Двојна намена дизајн, кој се одвојува лепенка, поделени во горните и долните делови, во горниот дел е објект за складирање торба, просторот е голем и складирање е силна, пластични тока има силна прикривање, и не влијае на удобноста на предните седишта.Голема покриеност : Едноставна инсталација, Двојна намена и дизајн, кој се одвојува лепенка, поделени во горните и долните делови, во горниот дел е објект за складирање торба, просторот е голем и складирање е силна, пластични тока има силна прикривање, и не влијае на удобноста на предните седишта.Место на трајни тока за врвка за околу автомобилот е потпирачи за глава и тока до тоа! 2.Универзална:се Вклопат за повеќето возила, како на пример, автомобил, ЏИП, камиони, мини-комбе.На дното е анти-удар подлога, на јадицата е зголемен за да се направи тоа се повеќе стабилни, водоотпорен, и лесен за чистење.Високо-Квалитетна Ткаенина Материјал : Нашата Удар Душеци се направени од врвен квалитет 300 D Оксфорд ткаенина која мерки 16.Тоа е многу лесен и лесно може да се инсталира и укината.Не грижете се за вашите деца рацете и нозете fouling вашиот автомобил.Спецификација Материјал : 300 D Оксфорд крпа Големина : 25.Осигурете се дека важни нешта се во дофат на вашите деца на сите времиња.Чувајте ги вашите седиште заштитени од нечистотија и одржување на организирана автомобили, сите со една единствена додаток!.Лесно да се избрише чисти : Вода доказ не-абсорбента површината на нашиот Автомобил складирање анти-удар подлога нечистотија и дамки едноставно ја брише off да изгледаат како нови повторно.Универзална Одговара за Различни Автомобилот се Вклопат за повеќето возила, како на пример, автомобил, ЏИП, камиони, мини-комбе.На дното е анти-удар подлога, на јадицата е зголемен за да се направи тоа се повеќе стабилни, водоотпорен, и лесен за чистење.Тоа е многу лесен и лесно може да се инсталира и укината.Издржливи џеб складирање рек:Ова столче Назад Заштитник има складирање џебови кои ќе ви помогнат да ги зачувате и организирате вашите работи како играчки, закуски, книги, шишиња со вода, сокови и др.9 инчен (65 CM*43 CM) за Перење инструкции : Тоа е препорачливо да се мијат и избрише со рака Инсталација тоа е лесно како нежно ветре 1.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста