• Новак
Нож носителот Готвачи Нож Торба 5pcs Црна Трајни Најлон Кујнски Ножеви Поставите Складирање се Тркалаат Торба Нож Rack (Боја : Црна)

Нож носителот Готвачи Нож Торба 5pcs Црна Трајни Најлон Кујнски Ножеви Поставите Складирање се Тркалаат Торба Нож Rack

Оценка на стоката:
DEN 1552.80

Достапност
Производот е достапен

Нашиот универзален нож блок може да се сместат ножеви безбедно, и може да се одржи на сите видови на кујнски ножеви цврсто.Полесно, побрзо и побезбедно да стигнат до алатка.Изработен од специјален трајни оксфорд ткаенина и парична казна најлон крпа, носат-отпорни.Продавница керамички нож во собата, рационално внатрешната структура, заштита на сечилото од нула.Навивам вашиот кујнски нож и алатки, погодно носат со се справи.Светла боја, силен визуелен ефект, влага-доказ, супериорни перформанси водоотпорен.Тоа е безбедно да се користи на мазна работа површини од друга алатка блокови.Safe дизајн значи нема потреба да се грижите за нож лизгање, лизгање, лизгање или тресење.Спецификации : Име : 5pcs Постави Нож Bag Material : Оксфорд најлон cloth Net тежина : 120g Size : прошири 385*365mm Feature : може да биде свиткан, portable Applications : Погоден за чување секира нож, 2 готвач нож, 1 мал нож острат stick Note : Овој производ содржи само нож носителот и не содржи ништо друго.Се должи на разликата во осветлувањето и поставки на екранот, бојата на овој објект може да биде малку поинаков од сликата.Поради различни рачни мерни методи, ве молиме оставете малку различни големини.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста