• Новак
Anrosa Човечка Коса Екстензии Лента Во 16 Инчен Platinum Русокоса Мода Боја Лента Во Косата Екстензии 20/Еез 50g Remy Човечка Коса на Екстензии За Жени

Anrosa Човечка Коса Екстензии Лента Во 16 Инчен Platinum Русокоса Мода Боја Лента Во Косата Екстензии 20/Еез 50g Remy Човечка

Оценка на стоката:
DEN 1437.60

Достапност
Производот е достапен

100% Човековите Cuticle Точни Remy Лента за Коса : Anrosa Лента во Косата Направи со Највисок Квалитет Човечка Коса Remy Коса, Минимум Вирусот, Не Tangles, Природна Коса може да се Исправи, Завиткан ,се Сече и се Стилизирана Како Свој Коса.Должина и Дебелина : Get Install Должина (14"-22") и Дебелина со Anrosa 100% Човековите Remy Лента Косата ,Remy Коса е Супер Здрава ,Мека и Свиленкаста со Убаво Природен Изглед и Натпревар,Може да се Вклопуваат Најдобро со Вашата Природна Коса.Невидливи Коса Екстензии : Снимката во Екстензии се Невидливи и Лесна , Salf Лепак, Безопасни за Скалпот, Лесно да се Примени , на Располагање да се Комбинираат со Клипови и Двојно Ленти.Животен Век : Лента Човечка Коса Екстензии Може да се Користи 6-12 Месеци Зависи од Грижи , Обновливи Косата Обично може Повторно да биде Употребен 3-4 Пати или Повеќе со Замена Лента.Стандард за квалитет : Anrosa Група Нудиме Најдобар Коса Производ и Услуга на Нашите Клиенти , за Сите на Anrosa Коса Работници Се Обучени за Години се Обезбеди производот да Останат на Врвот Одделение Стандард за Квалитет.За Миење : Секојдневно Миење Не е Добро за Вашиот Екстензии, Особено Кога за Прв пат се Примени На Косата.Миење На Косата Секој 3 Дена е Подобро.Користете Сулфат Слободни Шампон и Балсам за Коса.За Нега : Ви Препорачуваме да ја Користите На Бришење во Масло да се Оживее Сува Коса; Спиење со Свила Капа или Купувате Свила Pillowcase Ќе Ја Заштити Косата.За Употреба : Коса Може да се Користи Со Замена Лента.И ние ви препорачуваме да се прилагоди на лента на секои 4 недели за да се задржи на косата остане така. 14-16 инчи, оваа должина е добар стартер должина ако се сакаат повеќе коса. 18-20 инчен, нашиот најпопуларен избор за дополнителна должина и јачина на звук. 22 инчи, ако сакате да ЛЕЛЕ толпата и да е, овие популарни должина ќе ја заврши работата. 14-16 инчи, оваа должина е добар стартер должина ако се сакаат повеќе hair18-20 инчи, нашиот најпопуларен избор за дополнителна должина и volume22 инчен, ако сакате да ЛЕЛЕ толпата и да е, овие популарни должина ќе ја заврши работата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста