• Новак
Lamberia 3 Пакети Ткаени Складирање Кошница Кантите 11x11 Перење Кошница Коцка Организатор Чување на Кутии Ткаени Кошница Памук Јаже Бин Складирање Кошеви за Организира?

Lamberia 3 Пакети Ткаени Складирање Кошница Кантите 11x11 Перење Кошница Коцка Организатор Чување на Кутии Ткаени Кошница

Оценка на стоката:
DEN 695.76

Достапност
Производот е достапен

【Големина】 : 11"x11"x11"совршена големина на чување кош, што е одлично за складирање и за носење на големи товари на перење, дете играчки, ќебиња, облека, фрли перници, куче играчки, и за сè друго. 【Природен Материјал】 : Нашата ткаени јаже складирање кошница е направен од памук, мек материјал без никакви хемикалии, со висок квалитет и мека без остри рабови тоа е одлична за доенчиња, деца и бебиња. 【Трајни& Долготрајни】 Издржливи материјали и процесот на производство се осигура дека нашите организатор чување на кутии се изградени до последните години на континуирана употреба.Јаже ќе не одвои, кавгата, или распадне како плетен, жица или од јута. 【Машина Перат】 : Кога тие се нечисти, можете да измијте ги со машина за перење или во свои раце.На јаже кошница кантите ќе пристигне укината, тоа ќе се сврти кон својот елегантен облик брзо кога ќе се пополни во некои крпи или ќебе, или брзо да ги отстрани набори од пеглање тоа. 【Стилски Дизајн】 : Не само нашите складирање кошеви кантите ви помогне да се задржи работи организирани, тие се неутрални бои ќе се надополнуваат било оркестарот и секоја соба.Совршен за коцка складирање организатор полица bookcases кабинет.Тоа е уникатен и стилски подарок избор.Материјал : Nautural памук јаже.Големина : 11" H x 11" W x 11" D. Машина Перат : Кога тие се нечисти, може да се мие со благ детергент со машина за перење или во свои раце.Оваа памук складирање контејнер може да се одржи играчки, игри, уметност/занает материјали, облека и повеќе.Материјал : Nautural памук rope Size : 11" H x 11" W x 11" Д Машина Перат : Кога тие се нечисти, може да се мие со благ детергент со машина за перење или во свои раце.Оваа памук складирање контејнер може да се одржи играчки, игри, уметност/занает материјали, облека и повеќе.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста