• Новак
Safariland 306 Отвори Врвот Мини Светилка Превозникот, Basketweave, Црна, Streamlight Жило со Поли Зафат

Safariland 306 Отвори Врвот Мини Светилка Превозникот, Basketweave, Црна, Streamlight Жило со Поли Зафат

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Одговара : Streamlight Жило со Поли Зафат, Жило XT, Жило LED.Отвори-Топ дизајн.Safari Laminate Изградба.Basketweave заврши.Отворете Врвот, половина обвивка стил целосно го штити избрани мини рефлектори.Направени од Safarilaminate материјал.Одговара на Поли Жило, Жило XT.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста