• Новак
Healifty Бебе Коса Четка Косата, Скалпот Четка Силикони Бебе Тело Четка Туш Првут Чистење со Четка за Бебе Дете Новородено Дете

Healifty Бебе Коса Четка Косата, Скалпот Четка Силикони Бебе Тело Четка Туш Првут Чистење со Четка за Бебе Дете Новородено

Оценка на стоката:
DEN 1977.60

Достапност
Производот е достапен

Донесување на премиум силиконски материјал, цврсти и трајни производи за долгорочна употреба.Удобно и нежни, тоа може да масажа на babys скалпот да се промовира циркулацијата на крвта и не боли главата.На косата, скалпот massager е совршен мултифункционален бања алатка да им помогне на грижата за вашето бебе во текот на бања време.Добра мајка помошник за бебе шампон, со многу удобност во вашиот живот.Еластична и кожа - пријателски, тоа нема иритација на babys кожата и скалпот.Опис Бебе Коса Четка Косата, Скалпот Четка Силикони Бебе Тело Четка Туш Првут Чистење со Четка за Дете Новородено Дете Функција - Боја : Розова.- Материјал : Силикон.- Големина : Околу 10. 00 X10. 00 X5. 00cm; Пакет Вклучувајќи 1 x бебе капење brushbaby шампон четка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста