• Новак
Патриот е Пештера, јас би го Шмркаат Дека 11 мл Виски Чаша Направени во САД

Патриот е Пештера, јас би го Шмркаат Дека 11 мл Виски Чаша Направени во САД

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

СОВРШЕН ПОДАРОК - Овој уникатен 11 Мл Виски стакло го прави совршен партија стартер за вашиот следен дегустација сесија или релаксирачка вечер на палубата со врвен квалитет стакло. 100% произведено во САД стакло, уникатен дизајн и декорација.ТОП РЕК машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО Печатење е наменета да се користи и да ужива одново и одново за годините што доаѓаат.ВОДИ БЕЗБЕДНО - 3.125" W x 3.5" H, 11 оз капацитет Виски Чаша.КУПИ СО ДОВЕРБА-Стакло гаранција : Ние знаеме што се случува да се сакаат овие очила, но во случај да не, секој комплет доаѓа со 100% Пари Гаранција за враќање.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста