• Новак
ATRISE Смешни Куче Шема Вратот Gaiter Лицето Маска Dustproof Јава Windproof Заштита за Надворешна Пешачење возење Велосипед

ATRISE Смешни Куче Шема Вратот Gaiter Лицето Маска Dustproof Јава Windproof Заштита за Надворешна Пешачење возење Велосипед

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.ДИЗАЈН - 15+ начини да го носат - neckerchief, headband, wristband, маска за коса,-бенд, balaclava лицето маска, се соочуваат со шамија, лесна маска, beanie, bandana, устата маска, и повеќе.ATRISE Headwear : Трчање, лов, риболов, пешачењето, мотоцикл, велосипедизам, скијање, сноубординг и моторни санки јава, планински, велосипедизам; Совршен за велосипедисти, љубители на планинарењето, отворено спорт, забава, фестивали итн.Материјал : Пропустливост микрофибер;обичај bandanas зелена bandana главата bandana bandana tupac bandana пурпурна bandana жолта bandana другар bandana bandana черепот bandana свила bandana bandana шамија врховниот bandana bandanas во близина на мене пиратски bandana портокал bandana bandanas лице bandana кул bandanas каубој bandana американското знаме bandana на пријателот bandana вратот bandana.Висок квалитет на меки и удобни маска, НЕ евтин материјал, лесно да се пилула или солза; Тоа е ТЕНОК и ЛЕСЕН, дише без чувство на smothered; Тоа е влагата, wicking и брз сува ткаенина која ви држи кул.ЕДНА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА на ПОВЕЌЕТО лице маска bandanas функција супер еластичен материјал кој accommodates повеќето глава големини (возрасни & деца).Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста