• Новак
Econoco WSAC1/SN Метал Знак за Носител со Down Позиција Клип, 12 Висина (Пакување од 6)

Econoco WSAC1/SN Метал Знак за Носител со Down Позиција Клип, 12 Висина (Пакување од 6)

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Модерен, Европски-стилизирана кат стои или контра-топ знак рамка има алигатор клип да се одржи знак.Оваа Точка е од Сатен Никел заврши.Произведено во Кина.пакет тежина : 15.6 lbs.Модерен, Европски-стилизирана кат стои или контра-топ знак рамка има алигатор клип да се одржи знак.Без непотребни метал или акрил да не се наруши чисти линии на овој знак рамка, што го прави совршен за секоја модерна мало прилагодување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста