• Новак
DINGGUANGHE-КУПОТ Тенок Ѕид Лежишта 6838M Метрички Тенок Дел Лежишта Месинг Отворен Кафез 190x240x24mm Длабоко Ритам Топката Имајќи 61838M Топката Лежишта

DINGGUANGHE-КУПОТ Тенок Ѕид Лежишта 6838M Метрички Тенок Дел Лежишта Месинг Отворен Кафез 190x240x24mm Длабоко Ритам Топката

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Предмет : 6838 М месинг кафез; Тип : Длабоко Ритам Топката Имајќи.Затворачи : open (Отвори); Подмачкување : Само Подмачкано (нафта).Димензии : 190x 240x24 mm.ID (внатрешен дијаметар)/Понесе : 190mm; OD (надворешен дијаметар) : 240mm; Ширина/Висина/дебелина : 24mm.Количина : 1 Лого.Овие лежишта се направени од високо-квалитет, имајќи челик, долг живот со ниско ниво на бучава.Предмет : 6838 М месинг кафез Тип : Длабоко Ритам Топката Bearing Closures : Open Lubrication : Само Подмачкано (нафта)Димензии : 190x 240x24 mm ID (внатрешен дијаметар)/Понесе : 190mm OD (надворешен дијаметар) : 240mm Width/Висина/дебелина : 24mm Quantity : 1 Bearing Coatings : Хром Челик/GCr15 Material : Хром Челик/GCr15 Structure : Топката имајќи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста