• Новак
RoxBox Аква Bluetooth Звучник - Портокалова ST - 9 Количество - $60.11 Секој - Промотивен Производ/Рефус/со Вашиот Кориснички Брендирање

RoxBox Аква Bluetooth Звучник - Портокалова ST - 9 Количество - $60.11 Секој - Промотивен Производ/Рефус/со Вашиот Кориснички

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

ПЕРСОНАЛНИТЕ : Совршен за компанијата рекламирање материјали, подарок со купување, свадба подароци, промотивни материјали, родендени, годишнини и повеќе.АЈДЕ да започнете СО ВАШИОТ ОТПЕЧАТОК : Имате на вашиот предмети обичај отпечатат со логото, или нешто друго, можете да изберете за печатење на објектот.ВРЕМЕТО за ПРОИЗВОДСТВО : Производство пати се обично 5-10 работни дена.Пратката пати се обично 2-5 работни дена.УМЕТНИЧКИ дела ИНФОРМАЦИИ : може да изберете една боја print/една локација за вашите печатени лого.Додавање на вашето лого на објекти е вклучена во цената.Празно стоката се иста цена, но се испраќаат во рок од 3 работни дена од барањето.Печатење и превозот се вклучени во оваа цена.Нема дополнителни постави или други давачки.Слушајте во опсег од 10m/33ft за до 5 часа директно со 2 час надополнување на времето.IPX4 отпорен на вода оценка.Произведува исклучителен квалитет на звукот и може да се вклопат во секој простор, внатрешен или надворешен.Вклучува вшмукување чаша за сместување на ветробрани, стакло или ѕидови.Микро/полнење преку USB кабел и пристаништето, помошни кабел и упатство вклучени.Напојува со V3.0 EDR Bluetooth технологија.Карактеристики LED светло моќ индикатор, вграден микрофон со копчето за hands-free повик, on/off копче, и контрола на јачина на звук на копчињата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста