• Новак
6pcs Автоматско Наводнување Уред со Switch Контрола Прилагодливи Проток на Вода Dropper Опрема Градина Материјали за Наводнување Алатка

6pcs Автоматско Наводнување Уред со Switch Контрола Прилагодливи Проток на Вода Dropper Опрема Градина Материјали за Наводнување

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Нема алатки потребни за инсталација, нема потреба да се вежба или се сечат дупки во дното на шишето, само да се најде шишето и поврзете го на наводнување уред.На растенијата наводнување уред е изработен од пластика, и секој наводнување dripper обезбедува долг животен век.Нашите растенијата наводнување уредот е погоден за повеќето шишиња, вие не губите време во потрага за правото шише.Растенијата наводнување уреди може да се спречи прекумерното наводнување и направи растенија поздрав.Без разлика дали тоа е внатрешна или надворешна растенија или градини, домови или канцеларии, оваа автоматско полевање може да се осигурате дека вашиот растенија се влага.Опис : Материјал : ПП plastic Size : 5.5*16.5 cm Color : colorful Package вклучува : 6 компјутери * растенијата наводнување уреди Забелешки : 1. Поради разликата на мониторот, постои одредена грешка во боја.2. Постојат некои грешки во големина мерени рачно, ве молиме обратете се до конкретната ситуација.3. за вашето разбирање и да ви посакам среќен шопинг.Пакет Including6 компјутери * растенијата наводнување уреди.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста