• Новак
Farmhouse Светлина Тела Дневна Соба Светлата Нови Светла Модерна Спалната Соба Светлата Едноставна Таванот Светла Атмосфера Светла Луксузни Кристал Таванот Светла Ра

Farmhouse Светлина Тела Дневна Соба Светлата Нови Светла Модерна Спалната Соба Светлата Едноставна Таванот Светла Атмосфера

Оценка на стоката:
DEN 1679.76

Достапност
Производот е достапен

Промена на температура на боја-можете да изберете емисија врвот светлина, може да се претходно наместени на температура на бојата која ви се допаѓа : мека бела светлина, неутрална светлина или топла светлина може да биде затемнето со далечинскиот управувач.Широк спектар на апликации-нашите LED вдлабнати тавански светилки се многу погодни за кујни, плакари, stairwells, ходници, спални соби, подруми, бања, тоалет и влезовите итн.Лесен за инсталација : Треба да се соберат, но лесно да го инсталирате, и ги вклучува сите инсталација на хардвер и детални инструкции за инсталација рачно.Лесен за чистење : на абажур може да се отстрани и чисти директно, и тоа ќе биде светло како нов, по многу години.Одбраната На одделение е кристално јасна и светла.Високо-квалитетни материјали : Тоа е направен од високо-квалитет на метал, кој има карактеристики на анти-корозија, анти-бледнее, и не е лесно да се нула, со цел да се обезбеди подолг животен век.Име на производ : Таванот Light Product материјал : metal Applicable предмети : спална соба, студија соба, дневна соба, итн.answer : ___________________________ note : 1. Пред купување, ве молиме проверете боја и големина.2. Производ фотографии не се вклучени производи, освен производите.3. Поради различни монитори, ве молиме имајте во предвид дека може да биде благо, хроматските аберации, ве молиме да се разбере.4. Горенаведените податоци за повикување само, големината е прирачник за мерење, грешка е 1-3 cm, ве молиме овозможи, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе се реши овој проблем што е можно побрзо.6. Добредојдени да ги споделат и повратни информации да ви обезбеди подобри услуги и производи.7. Ви благодариме за посетата на мојот продавница, кликнете на за да влезат во мојата продавница, ќе има многу производи за вашиот референца, логистика, општо земено, ние ќе брод во рок од 7-15 дена, а се проценува дека пристигнување време е 15-25 дена.Без сложени процедури, можете да уживате во убава светлина!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста