• Новак
Единаесет Психоделичен Сите Кои Flutters Здолниште - Адмирал Морнарица Комбо

Единаесет Психоделичен Сите Кои Flutters Здолниште - Адмирал Морнарица Комбо

Оценка на стоката:
DEN 2016.00

Достапност
Производот е достапен

95% Најлон, 5% Spandex.Подемот : Средината.Просечната Должина на Здолниште : 13â€.Inseam : 3â€.Целокупната Одговара : Полу-опремени.Вграден-во шорцеви за покриеност и топката складирање опција.Валцер на суд за да победи во whimsical, мечтателни вибрации на Единаесет Психоделичен колекција со својата памук бонбони нијанси и светкава сјај.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста