• Новак
Автомобил Турбина Air Пропустливи LED Светло, 6pcs 64 Боја Пред LED Турбина Air Пропустливи Амбиентална Светлина Колекции Замена за S‑Класа W222 2018-2020

Автомобил Турбина Air Пропустливи LED Светло, 6pcs 64 Боја Пред LED Турбина Air Пропустливи Амбиентална Светлина Колекции

Оценка на стоката:
DEN 5730.96

Достапност
Производот е достапен

Совршен натпревар - автомобилот турбина air пропустливи LED светло за полнење е професионално дизајнирани и има иста големина, се вклопуваат и да функционира како оригиналниот турбина издувните порта.Високо-квалитетни материјали - автомобилот турбина air пропустливи LED светло за полнење е дизајниран и направен од издржлив ABS и КОМПЈУТЕР материјали, со мат хром е оближена со површински третман и стилски изглед.Заштита план документите ќе бидат доставени преку пошта во рок од 24 часа од купување.Функција : 1.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста