• Новак
INFINEON TLE493DW2B6MS2GOTOBO1-2 ОДЕТЕ ЕВАЛУАЦИЈА КОМПЛЕТ, 3D МАГНЕТЕН СЕНЗОР (Пакет 10) (TLE493DW2B6MS2GOTOBO1)

INFINEON TLE493DW2B6MS2GOTOBO1-2 ОДЕТЕ ЕВАЛУАЦИЈА КОМПЛЕТ, 3D МАГНЕТЕН СЕНЗОР (Пакет 10) (TLE493DW2B6MS2GOTOBO1)

Оценка на стоката:
DEN 19320.00

Достапност
Производот е достапен

Комплет Апликација Тип : Сензор.Силикон Производителот : Infineon.Силикон Core Број : TLE493 D-W2 B6, XMC4200, XMC1100. Апликацијата Под Тип : Магнетен Сензор.Комплет Содржина : 2 Оди Евалуација комплет TLE493 D-W2 B6/XMC4200/XMC1100, Самостојни Блок Магнет.Спецификација за производ : Комплет Апликација Тип : Sensor Silicon Производителот : Infineon Silicon Core Број : TLE493 D-W2 B6, XMC4200, XMC1100 Application Под Тип : Магнетни Sensor Kit Содржина : 2 Оди Евалуација комплет TLE493 D-W2 B6/XMC4200/XMC1100, Самостојни Блок Магнет.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста