• Новак
Frymaster 823-2751SP Тавата со Магија Филтер, 26 во Височина, 12 Ширина, 12 Должина

Frymaster 823-2751SP Тавата со Магија Филтер, 26 во Височина, 12 Ширина, 12 Должина

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Вистински ОЕМ замена дел.Фрај господар одамна е водечки снабдувач на комерцијални fryers, пржење системи за вода-бања rethermalizers, тестенини cookers и додатоци.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.Фрај господар 823-2751 SP Тавата Со Магија Филтер Фрај господар одамна е водечки снабдувач на комерцијални fryers, пржење системи за вода-бања rethermalizers, тестенини cookers и додатоци.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста