• Новак
Игра Кулер, Преносни Носат Отпорни Внатрешни Ладење Вентилатор за Конзола за Гејмер

Игра Кулер, Преносни Носат Отпорни Внатрешни Ладење Вентилатор за Конзола за Гејмер

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Ве молиме проверете ја вашата фан и ги споредиме со нашите листата фото да се осигура дека тоа е објект што треба. 3‑Жица моќ конектор за подобрување на моќни топлина дисипација функција и намалување на температурата во текот на континуираната операција.Прецизно сечење и интерфејс обезбеди совршена применливост и совршен собранието.Направени од високо квалитетни материјали со функција на отпорност на абење и трајност, исто така, можат ефективно спречување на корозија.Игри за ладење вентилатор кој е погоден за 4 про 7000-7500, со стабилен и сигурен перформанси.Функција : 1. Игри за ладење вентилатор кој е погоден за 4 про 7000-7500, со стабилен и сигурен перформанси.2. Направени од високо квалитетни материјали со функција на отпорност на абење и трајност, исто така, можат ефективно спречување на корозија.3. Прецизно сечење и интерфејс обезбеди совршена применливост и совршен собранието.4. 3‑Жица моќ конектор за подобрување на моќни топлина дисипација функција и намалување на температурата во текот на континуираната операција.5. Ве молиме проверете ја вашата фан и ги споредиме со нашите листата фото да се осигура дека тоа е објект што треба.Како да го Користите : Отстранете ги старите оштетени делови и инсталирате нов.Спецификација : Предмет Тип : Ладење Fan Material : Алуминиум Легура + ABSPower Врска : 3-Pin Input Напон/Тековни : DC 12 V/2.1 AApplicable Модели : За Playstation 4 Про 7000-7500 Пакет Листа : 1 x Вентилаторот за Ладење.

Декларирани спецификации

Item Type:
Cooling Fan
Material:
Aluminum Alloy + ABS
Power Connection:
3-Pin
Input Voltage/Current:
DC 12V/2.1A
Applicable Models:
For Playstation 4 Pro 7000-7500
Package List:
1 x Cooling Fan :

Комплементите на стоката

Веста