• Новак
44-0952 Мали Американски Флаер Билборд од страна на Милер Знаци

44-0952 Мали Американски Флаер Билборд од страна на Милер Знаци

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Погоден за N скала, ХО скала, S Скала, 2.1"t x 1.7"w.Знакот доаѓа со плочки на табла и да AAA батерија кутија, едноставно да го инсталирате на вашиот структура.на curcuit одборот постои за вклучување/исклучување и притисни копче за да го промените редоследот, има над 40 секвенци.исто така, може да биде осветлен со 4804 конвертор или 4803 или 4803 адаптер.Кога ќе го инсталирате било еден од многуте Милер Знаци на вашиот изглед, diorama, или било која друга моделирање на проектот, ќе имаат додадено реализам на вашиот проект, и сега сте моделирање на WOW factor.By што мислам кога вашите колеги хобисти, пријатели, семејство и соседи видите вашиот проект, тие ќе воскликнеме ЛЕЛЕ што е одличен.Знаците се направени со electroluminescence процес кој им овозможува на многу бои, форми, и осветлување секвенци.Ќе може да се качи многу од нив се на страната на зградата, на врвот како билборд, како прозорецот знак, или патот знак.Знаци датум од пареа ера на сегашното време.Сите колекции доаѓаат со знак, коло (Инверторот) и батеријата кутија која има 3-ААА батерии.Можете исто така да користите 4.5 v адаптер или конвертор кој се поврзува на вашиот напојување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста