• Новак
YOUANG 2.4 G Безжична Ретро Класична Игра Конзола, Изградена-во 10,000 Игри, Gamepad ТВ Home Контролер Погоден за PS1/GBA/MD

YOUANG 2.4 G Безжична Ретро Класична Игра Конзола, Изградена-во 10,000 Игри, Gamepad ТВ Home Контролер Погоден за PS1/GBA/MD

Оценка на стоката:
DEN 455.76

Достапност
Производот е достапен

[Поддршка симнување игри] : Оваа игра конзола поддржува играчи за да пребарувате за игри, поддржува играчи да изберете нивните омилени игри, и може да игра и да даунлоадирате игри сами по себе. Тежина : 392g8.Двојно безжична gamepads, шлаг на тортата.Опремена со безжични двојна joysticks, ќе може да игра на сите одлични игри, ајде ќе уживате во играта повеќе, нека можете брзо да се потсетиме и да уживате во среќата на детството!. Пакување големина : 23.Опис : Игра машина вовед : ПРОЦЕСОР : dual-core cortex-A7 HD излез : Поддршка 4k ултра-high-definition TV video output (1080p / 720p) и монитори и проектори со H-DMI текст.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста